O firmie

Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domów „Lotnik”

Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domów „Lotnik”

powstało w 1997 roku z inicjatywy kilku osób zainteresowanych wybudowaniem własnego domu. Pomysł wspólnego budowania spowodował, że projekt szybko zakończył się pełnym sukcesem, a to skłoniło nas do założenia firmy deweloperskiej o ściśle sprofilowanej działalności, ukierunkowanej tylko i wyłącznie na budowę domów.

O firmie
O firmie

Forma prawna jaką przyjęliśmy to zrzeszenie o charakterze spółdzielczym, dzięki czemu, każdy kto kupuje od nas dom otrzymuje akt notarialny i wpis do księgi wieczystej swojej nieruchomości. Staje się też członkiem spółdzielni.

Nie administrujemy poszczególnymi domami, ani osiedlami - pozostawiamy to w rękach właścicieli nieruchomości.

O firmie cd.

SZBD "Lotnik" jest dobrowolnym zrzeszeniem nieograniczonej liczby członków o zmiennym składzie osobowym i funduszu udziałowym, które w interesie członków prowadzi działalność gospodarczą.

 

SZBD Lotnik posiada osobowość prawną, a swoją działalność prowadzi samodzielnie na podstawie prawa spółdzielczego, innych ustaw oraz zarejestrowanego statutu.

Od samego początku terenem gdzie powstają nasze domy jest miasto Gdynia i jej najbliższe okolice. Przywiązujemy dużą wagę do właściwej współpracy z instytucjami i samorządami, a także wsłuchujemy się w opinie lokalnej społeczności.

 

Między innymi dzięki temu przez ostatnie 20 lat powstało ponad 110 domów jednorodzinnych w ośmiu różnych lokalizacjach.

O firmie cd.

Umów się na wizytę

Zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie - specjalnie dla Ciebie.